Diğer İçeriklerim (1088)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (48)

Yakışıklı Olmanın Yolları

2011-07-14 15:18:00

Bayanların aynaya baktıklarında kendilerinde gördükleri güzelliği ve beğeniyi kimi zaman erkeklerde görürler. Hatta bu beğenilerini genellikle ''aslında yakışıklı adamım bee'' şeklinde sık sık ifade edebilirler. Kendinizde gördüğünüz bu güzelliğini çevrenizde ki bayanlarda ifade ediyor olabilir ancak bunun daha fazlasına neden sahip olamayasanız? Birkça küçük adımla çevrenizde ki bayanları etkileyip onlardan daha fazla övgü almak istemez misiniz? İşte birkaç küçük ipucu ile daha yakışıklı olup daha fazla beğenilmenin yolları;

 

 

Hayatınızdan çıkarmanız gereken baş düşman hem sağlığınızı tehdit ediyor hemde cildinize büyük zarar veriyor. Bu baş düşmanın adı sigara.

 

 Beslenmeye Dikkat;

 

Hem formunuzu korumak hemde beden sağlınız için beslenmenize özen göstermelisiniz. Her tür gıdadan alınması gereken besin öğelerini almalısınız. Ancak kesinlikle aşırıya kaçmamalısınız aksi taktirde bu yediklerinizi size fazla kilo olarak geri dönecektir. Bu da daha yakışıklı olma konusunda önünüze taş koyacaktır.

Uykusuz Asla;

 

Vücudun bilhassa beynin verimli çalışabilmesi için uyku şarttır. Yetişkin bir insan günde 6-8 saat arası uyumalıdır. Uykusuzluk vücut fonksiyonlarında dengesizliğe yol açarken cilttede sıkıntılara yol açar. Cilt kendini uyku sırasında yenilediği için eksik uyku cildin yeterince tazelenmesini engeller.

 

Su İçin;

 

Cildin ana kaynağı sudur. Su olmazsa cilt kendini yenileyemez. Vücut toksinlerini atamaz. Bu yüzden günde en az 8 bardak su içmeyi özen gösterin. Özellikle yaz aylarında bu sayıyı 12'ye kadar çıkarmanızda fayda var.

 

Forma Girin;

 

YAkışıklı ve etkileyici olmak için sadece yüz güzelliği yetmez beden estetiğide bu hususta oldukça önemlidir. Düzenli spor ve sağlıklı beslenme ile bayanların ilgisini çekecek hoş bir fiziğe sahip olabilirsiniz. Formda kalmak yalnızca estetik açıdan değil sağlık açısındanda önemlidir.

 

 

yakışıklı olmak, nasıl yakışıklı olunur, yakışıklı olmanın yolları, kızları etkilemenin yolları,  yakışıklı olmanın sıylr

4879
0
0
Yorum Yaz
  • EKONOMİ VE FİNANS HABERLERİ