Diğer İçeriklerim (1088)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (48)

İstanbulda Erkek Kuaförleri

2010-02-01 13:50:00

 

Bugün ki yazımızı erkek kuaförü arayan ziyaretçimize ayırdık. İstanbul içinde sayısız erkek kuaförü var. Ancak bunlardan pek çoğu mahalle berberi diye tarif ettiğimiz, sadece saçı kısaltıp sakal, bıyık tıraşı yapan yerler. Oysa günümüz erkeği saçlarına ayrı bir özen gösterip kendine en uygun modeli belirleyerek ona şekil verecek kuaförler aramakta.

 

Eskiden erkekler berberlere uzamış saçlarını kestirip birde sakal tıraşı olmaya giderlerdi. Ancak günümüzde bakımına ve dış görünümüne önem veren erkekler kendilerine uygun bir saç modeli arayışına girdiler. Eskisi gibi berber koltuğuna oturup kısalt ustam sözleri geride kaldı. Gencinden yaşlısına bütün erkekler günün modasına uygun, kendi tarzını yansıtabildiği ve kendine yakıştırdığı modelleri aramakta.

 

Berber diye anılan eski küçük dükkanlar artık yerlerini erkek kuaförlerine bıraktı. Berber daha çok küçük sokaklarda yalnızca saç kesimine yönelik işlemlerin yapıldığı küçük dükkanlardır. Erkek kuaförleri daha geniş kapsamlı, erkeğin bakımını tümüyle kapsayan bir anlayışla işletilen yerlerdir. Peki erkek kuaförlerinin hepsi aradığınız modeli size sunabilir mi?

 

Erkek kuaför salonları son yıllarda barındırdığı elemanların bu işin eğitimini yüksek dereceden almış olan kişilerden seçmesi, saçınızın usta ellere emanet edildiğinin bir göstegesi. Erkek kuaförlüğünü profesyonel bir iş anlayışı ile sürdürenler kendi markalarını çoktan yarattı. Örneğin istanbul'un kaliteli kuaför salonlarından Uğur Kan bunlardan bir tanesi. Üstelik uğurkan yalnızca erkeklere yönelik değil bayanlara da hizmet veren bir marka haline gelmiştir.

 

İstanbul içinde erkek kuaförü arıyorsanız işte size birkaç öneri;

 

Mek Kuaför;

 

Marmara üniversitesi göztepe kampüsünün hemen karşısında ki marmara cafenin sokağından girip 50 metre ileride karşınıza çıkıcak olan mek kuaför gerek fiyatları gerekse hizmetiyle oldukça kaliteli. Mek kuaförün çalışanları mesleklerine dair kaliteli eğitim almış, günün trendlerini takip eden ve bunu sizin mizacınıza en uygun şekilde yansıtabilecek elemanlardır. Mek kuaförde saç, sakal, bıyık kesimi, ağda, cilt bakımı, manikür gibi çeşitli bakım işlemlerinizi de yaptırabilirisiniz.


Uğurkan Kuaför;


Bir çok şubesi olmasına karşın en bilindik şubesi göztepe yolu üzerinde olanıdır. Uğurkan kuaför kendi markasını yaratmış unisex yani hem bayan hem erkeklere hizmet veren kaliteli bir güzellik merkezidir. Saç kesiminden solaryuma kadar bir çok hizmetin verildiği uğurkan aynı zamanda uygun fiyatları ile de tercih sebebiniz olabilir. Elemanlarının hepsi en iyi şekilde eğitilmiş, yurt dışı pek çok seminire katılarak dünya trendini ve bakım dünyasında ki bütün gelişmeleri yakından takip eden kaliteli elemanlardır.


Tony&Guy


Nişantaşı ve etilerde şubesi bulunan Tony&Guy dünyanın sayılı erkek kuaförlerindendir. Diğer kuaför salonlarına göre fiyatları yüksek olsa da kaliteden ödün vermek istemeyen erkekler için en uygun seçenektir.


Mehmet Tatlı Kuaför Salonları;

 

İçerenköy, etiler, beylikdüzü ve cevahir gibi merkezi yerlerde salonları bulunan son derece kaliteli salonlardan biridir. Bay ve bayan müşterilere hizmet veren mehmet tatlı salonlarının stilistleri size en uygun saçı beğenip uygulayacaklardır.


Vizyon Kuaför;

 

Üsküdar'da bulunan vizyon kuaför çağdaş çizgisi ve kaliteli ürünleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuaför salonudur. Saçlarınızı nasıl kestireceğiniz konusunda hala bir fikriniz yoksa vizyon kuaförde size yardımcı olabilecek, dünü modasını en yakından takip eden elemanlar mevcuttur.

2193
0
0
Yorum Yaz
  • EKONOMİ VE FİNANS HABERLERİ