Diğer İçeriklerim (1088)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (48)

Erkekleri Kandırmanın Yolu

2010-11-23 23:21:00

 

Güzel bir giden bir ilişkiniz varken neden erkek arkadaşımı kandırayım diye düşünebilirsiniz. Erkekleri kandırmak akla ilk geldiği gibi kötü birşey değildir. Hatta bazen erkek arkadaşınızı kandırmak ilişkiniz için daha iyi olabilir.

 

Kandırmak denilince akla hemen aldatmak ya da kötü bir eylem gerçekleştirmek için yalan söylemek gelir. Ancak erkekleri kandırmanın çeşitli sebepleri ve bu sebeplere bağlı değişik sonuçları vardır. Eğer ilişkinizi daha ileri bir boyuta taşımak istiyorsanız erkeğinizi kandırmanız iyi bir yoldur. Yada erkeğinizi kendinize daha çok bağlamak gibi bir amacınız varsa. Erkekleri kandırmanın yollarına gelecek olursak öncelikle onların iç dünyalarını tanımaktan başlayabiliriz. Erkekler yapısal olarak bayanlara göre daha sert görünürken duygusal anlamda kadınlar kadar sert ve komplike değillerdir. Bir kadın erkek olmadan yaşamını sürdürebilirken bir erkek için aynı şeyi söylemek mümkün değildir. Erkekler doğası gereği ilgiye, şefkate, desteğe ve birazda egolarının tatmin edilmesine muhtaçtır. İşte bu doğal içgüdüleri kullanarak erkeğinizi kandırabilir ve ilişkinizi daha sağlam bir temele oturtabilirsiniz.


Erkeği kandırmanın başlıca yolu onun egosunu tatmin etmektir. Bilirsiniz her erkek, erkekliğinin kadınlar tarafından ön plana çıkarılmasından mutluluk duyar. Erkeklerin bu egosunu tatmin eden her kadın onlar için baştacıdır. Erkeğinizin ne kadar yakışıklı, ne kadar seksi, ne kadar korumacı, ne kadar ilgili olduğundan söz ederseniz bu onun hoşuna gidecek ve size olan bağlılığı artacaktır.


Erkeği kandırmanın birbaşka yolu ise ona ilgi ve şefkat göstermektir. Erkeklerin neden annelerine daha düşkün olduğunu hiç düşündünüz mü? Erkekler her zaman ilgi ve şefkat arar. Onlara bu istediklerini de bir eş ya da bir anneden başka hiçkimse veremez. İşte sizde erkeğinize gerekli ilgi ve şefkati gösterdiğinizde onun için vazgeçilmez bir bayan olabilirsiniz. Ancak şunu unutmamanız gerekir ki aşırı ilgi ve şefkat erkekler üzerinde ters teper. Siz onun annesi değil kız arkadaşı ya da eşisiniz. Bu ince çizgiyi göz önünde tutup erkeğinize o şekilde yaklaşırsanız onu avucunuzun içinde bilin.


Kadınsılığınızı erkeğiniz için kullanmak demek erkeğinizin ipini tamamen elinize almanız demektir. Hiç bir erkek cazibeli bir kadına hayır diyemez hele ki kendisi için bütün güzelliğini sunan bir bayana. Erkeğiniz için özel giyinin, makyajınız ve parfümünüzle ona özel olarak hazırlandığınızı hissettirin. Yanına yaklaşıp onu tahrik edecek hareketlerden kaçınmayın. Bunları yapmak erkeğin en derin duygularını kabartıp size taparcasına bağlanmasına yol açar. Dişiliğinizi kullanarak onlara her istediğinizi yaptırabilir her sözünüze inanmasını sağlayabilirsiniz.

3283
0
0
Yorum Yaz
  • EKONOMİ VE FİNANS HABERLERİ