Diğer İçeriklerim (1088)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (48)

Bir Erkek Nasıl Aşık Edilir?

2010-02-08 01:01:00


Bir bayanın en çok merak ettiği sorulardan birisidir bir erkeği kendine nasıl aşık edebileceği. Pek çok kadın hoşlandığı erkeğin ilgisini çekip ona yaklaşmak için çeşitli yollar izler. Bazen sıcak bir dostluk kurmaya çalışır, bazen dikkat çekici hareketler yapar.


Hoşlandığı erkeğin ilgisi çekip kendine bağlamak isteyen bir bayanın öncelikle yapması gereken bir takım şeyler vardır. Yeni tanıştığı bir erkeği kendine aşık etmek isteyen bayan bu hareketlerinde acele etmemelidir. Önce karşısında ki erkeği iyi tanıyarak strateji geliştirmesi gerekir. Erkekleri en iyi şekilde tanımanın yolu ise onlarla uzun zaman geçirmekten, ilgi duyduğu konularda muhabbet etmekten ya da hobileri arasında olan aktiviteleri birlikte yapmaktan geçer. Bu nedenle bir erkeği iyi tanımak istiyorsanız onun ilgi alanlarını öğrenin.


Erkekleri anlayabilmek kolay bir iş değildir. Duygusal oldukları için ne zaman ne şekilde tepki vereceklerini kestirmeniz zordur. Bir gün ağzınız kulaklarınızda mutlu bir olayı paylaşıp karşılığında sevincinize ortak olacak birini düşündüğüzde sizi asık suratla, umursamaz tavırla karşılayanyine bir erkek olabilir.


Uzun süreli beraberliğinizin olduğu bir erkek arkadaşınız varsa ve ona karşı birşeyler hissediyorsanız artık arkadaşlık modundan çıkma zamanı gelmiş demektir. Peki sizi arkadaş olarak gören hoşlandığınız kişiye aşkınızı itiraf etmeniz doğru bir davranış mıdır? Kesinlikle böyle birşeyi denemeyin. Sizi arkadaş olarak gören bir erkeğe edeceğiniz ilan-ı aşk  geri tepecek ve hatta arkadaşlığınıza da gölge düşürecektir. Bu nedenle daha farklı bir yol izlemelisiniz. Onu kendinize bağlamalı ve hayatında önemli bir yer işgal etmelisiniz. Bunu yapmak çok zor değildir. Erkekler kendilerine şefkatla yaklaşan bir bayan karşısında geri adım atmazlar. Onları dinleyecek, dertlerine ortak olucak hatta yeri geldiğinde teselli verecek bir bayan ilah gibi olacaktır hayatlarında. Bu yüzden eğer hoşlandığınız erkek yakın bir arkadaşınızsa mümkün olduğunca derinlerine inmeye çalışın. Sırlarını, sorunlarını size rahatça açabilecek  güveni ve yakınlığı verin.


Hoşlandığınız erkeği yavaş yavaş avucunuzun içine almaya başladınız. Artık onun için basit bir arkadaştan çok daha fazlasını ifade ediyorsunuz. Ancak henüz bitmedi. Onun için özel bir dost statüsünden kalbinin sahibi  statüsüne geçmeniz gerekir. Bu sayede sizin ona değil onun size ilan-ı aşk etmesinide sağlamış olursunuz. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz?


Herşey elbette duygusal bağlardan geçmez. Karşınızda ki erkeği etkilemenin bir yoluda onun göz zevkine hitab etmekten geçer. Çirkin, pasbal, bakımsız, giyimine özen göstermeyen, iki lafı bir araya getiremeyen bir bayanın ya da bir erkeğin beğenilmebilme olasılığını varsın siz hesaplayın. İnsanların en yakışıklı, güzelinden en çirkinine kadar hepsinde estetik duygusu mevcuttur. Bu duygu karşınızda ki insanla olan ilişkinizin ana belirleyicilerindendir. Bir erkeği etkileyip kendinize aşık etmek istiyorsanız dış görünümünüze, bakımınıza ve giyiminize özen göstermelisiniz. Erkeklerin geneli doğal bayanlardan hoşlanır. Bu nedenle fazla abartıdan kaçının. Makyaj konusunda ölçülü olun. Çok abartılı makyajlar erkeklerde geri tepebilir. Parfüm kokunuza çok dikkat edin. Keskin şeker aroması kaş yaparken göz çıkartabilir. Bayansı hafif kokuları tercih edin. Teninize en uygun parfümü seçmeye çalışın. Kıyafetlerinize gelince, temiz ve uyumlu olmasına dikkat edin. Saçlarınızın düzenli olmasına ayrıca önem gösterin. Dişleriniz ve elleriniz için gerekli bakımıda aksatmamalısınız. İşte tüm bu önerileri yerine getirdiğinizde artık erkek arkadaşınızın size aşık olmaması için hiç bir sebep yoktur. Biraz cilve biraz konuşma becerenizle ona sinyalleri doğru şekilde verirseniz yeni bir ilişkinin kapısını aralayabilirsiniz.

21621
0
0
Yorum Yaz
  • EKONOMİ VE FİNANS HABERLERİ